Satılık Tekneler

QUADSKI
9/25/2014

“ QUADSKI, yeni nesil, karada ve denizde 45 mph süratlere çıkabilen, dünyanın ilk ve tek sportif amaçlı özel aracıdır. Gibbs Sports Inc tarafından USA’da üretilen Quadski’ ler de BMW 1300cc makine kullanılmaktadır. Karada 40HP , denizde ise 140 HP güç üreten BMW makine ile saniyeler içinde üst hız limitlerine ulaşılmaktadır. Ülkemiz vey akın bölge tek yetkili temsilcisi Ogem Marine A.Ş. (ogemgroup) tarafından satış ve servisi yapılan Quadski’ler, tüm dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde kullanılmaya başlanmış ve büyük beğeni ve talep almıştır.

Quadski-Gibbs-running suda

Şuan ancak yaklaşık 2 aylık periyotlar ile teslimler yetiştirilmeye çalışılmaktadır. Dört ana renk olarak (mavi, sarı, gri ve kırmızı) standart sunumda iken ayrıca opsiyonlar içersinde 14 farklı renten seçim yapma şansıda bulunmaktadır. Şuan için Q1 ve Q-XL olarak iki modeli vardır. Tüm donanım ve aksesuar aynı iken, XL modeli 30 cm daha uzun ve yaklaşık 40 kg daha ağırdır.

Gibbs-sports.quadski.amphibious-atv-karada

Denizde, kumsalda, göl ve göletlerde, arazi koşullarında, nehir yataklarında, sahil kesiminde, özel kullanım, yatlarda servis ve gezi aracı, avcılık, güvenlik, safari ve su sporları, bir çok farklı amaç ile kullanılabişlmektedir. Şuan için ülkemizde İstanbul, İzmir, Didim, Bodrum ve yıl sonunda Antalya olmak üzere satış sonrası servis ağı hızla yayılmaktadır. Ogem Group, 2014 yılı son çeyreğinde, bölgesel olarak satış odaklı bayi ağının oluşturulmasına da başlayacağını belirtmiştir. İstekli olan girişimciler, geleceğin belki de en etkin ve yoğun kullnılacağı düşünülen Quadski’ler ile şimdiden yerlerini alabileceklerdir.

Quadski-Lifestyle

Sadece yaz sezonu için değil, büyün yıl kullanılabilecek ve farklı zevkleri tattırabilecek olan aracın ilk tanıtım resmi açılışı Pendik Boat Show (23-28 Eylül 2014) arasında, tüm ürünlerin denizde ve karada teşhiri ve lansman fiyatları ile yapılacaktır.

Quadski -road-runnnig .

Jetski+jetboat+atv+trailer+çekici için bir araç bir araya geldiğinde, tüm bunların yekün karşılığı sadece bir Quadski olmaktadır!!!Sadece 4 saniye içinde denizden karaya yada karadan deniz moduna, bir tuşa basarak geçiş yapabilmektesiniz. 

Quadski (Gibbbs Sport) ilanını görmek için TIKLAYINIZ.
Quadski XL ilanını görmek için TIKLAYINIZ.

www.gqski.com

Türkiye Tek Yetkili Temsilcisi olan Ogem Marine A.Ş.
0216 337 9805 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

i like

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.