Satılık Tekneler

Provezza Dragon Yine Dünya Şampiyonu!
1/10/2019 Provezza Dragon Yine Dünya Şampiyonu! Andy Beadsworth, Ali Tezdiker ve Simon Fry’dan oluşan Provezza Dragon ekibi, 2019 Dragon Dünya Şampiyonluğu ünvanını kazandı. Ekip, geçen yıl da Dragon sınıfı Dünya Şampiyonu olmuştu.

Provezza Dragon

Türk ekip Provezza, Peter Gilmour’un Yanmar Racing Team ekibiyle şampiyonadan önce çalışmaları yapmıştı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da başarıya profesyonelce odaklanan ekip, son yarışa kalan şampiyonluk mücadelesini, finiş hattını ilk sırada geçerek kazanmış oldu. 

Provezza Dragon.

Fremantle, Avustralya’da gerçekleşen 2019 Dragon Dünya Şampiyonası’nın son gününde, hava koşulları adeta mükemmeldi. Yaklaşık 12-13 knot aralığında esen rüzgar ve açık bir havada gerçekleşen yarışların sonuncusunda rakiplerine iyi bir fark açan Provezza, dünya şampiyonluğunu getiren birinciliği almış oldu. Provezza ekibi, yarış haftası boyunca bu birincilikle birlikte, toplam 4 yarışta finiş hattını ilk sırada geçmeyi başardı. 

Provezza Dragon..

Provezza’nın dümencisi Andy Beadsworth, şampiyonluğun ardından yaptığı açıklamalarda çok çalıştıklarının ve şampiyonluğun kolay kazanılmadığının altını şu sözlerle çizdi; ''Yarış haftası boyunca kendi çizgimizde gittiğimizi söyleyemem, hatalar da yaptık. Özellikle son iki gün üzerimizde bir baskı oluştu, ancak neticede finiş hattını birinci geçip büyük zaferi elde etmek muhteşem bir duygu. Takım sorumlumuz Ergin İmre’ye, bize verdiği desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Kendisi de bize inandı ve bu zafer için en az bizim kadar sevindiğini düşünüyorum.''

Provezza Dragon,

Sonuçlar için TIKLAYINIZ..

Fotoğraf : © Tom Hodge Medya
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.