Satılık Tekneler

Piancenza Tersanesi'nin Son Projelerinden ''Absolute 56 Fly!''
2/23/2024 Piancenza Tersanesi'nin Son Projelerinden ''Absolute 56 Fly!'' Piancenza Tersanesi'nin son projelerinden, Absolute 56 FLY'ın ferahlığı, güçlü karakteri ve çarpıcı çizgilerinin yanı sıra; konforlu, zarif ve son derece pratik alanlara sahip iç mekanları da göze çarpıyor.

Absolute 56 Fly

56 Fly, yaratıcı mühendisliğin, İtalyan tasarımın ve detaylara olan tutkunun kanıtlanmış bir karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Doğal ışık ve etkileyici manzaralar modelin her alanında öne çıkarken tekne ile deniz arasındaki sınırlar, havuzluktaki şeffaf panellerin yanı sıra ana güverteden mükemmel görüş sağlayan açık vardavelalar ile ortadan kaldırılmıştır. Salondaki geniş elektrikli camlar sayesinde görsel deneyim daha da etkileyici hale geliyor. Bir yandan manzaranın tadı çıkarılırken, bir yandan da içeriye temiz hava girişi de sağlanabiliyor. 

Absolute 56 Fly

Flybridge’de, sancak tarafa konumlandırılmış geniş oturma grubu ve yemek masası bulunuyor. Ayrıca flybridge’in arka bölümünde, tercihen oturma grubu ya da güneşlenmek için şezlonglar da konumlandırılabilliyor. Kumanda istasyonuna geniş bir oturma grubu eşlik ederken, hardtopta 1.5 kilowattlık solar paneller bulunuyor.

Absolute 56 Fly

Havuzluk bölümü Navetta 75 in tasarıma büyük benzerlik gösteriyor. İhtiyaca yönelik modüler oturma grubuyla, bu bölümde ekstra oturma alanı yaratılabilir. Ayrıca bu bölüm için konumlandırılan açılır kapanır masa sayesinde, akşam yemeklerinde kalabalık misafirler rahatlıkla ağırlanabilir.

Absolute 56 Fly

Ana güvertede iskele tarafına konumlandırılmış, tam teçhizatlı bir mutfak bulunuyor. Mutfağın önüne konumlandırılan C şeklindeki oturma grubuna, geniş yemek masası eşlik ediyor. Yemek masasının açılır kapanır ve yukarı aşağı inebilir olması, ihtiyaca yönelik farklı kullanım rahatlığı sağlayabilmektedir.

Absolute 56 Fly

56 FLY’ın alt güvertesinde kendine ait banyo ve tuvaleti bulunan üç kabini bulunuyor. Pruva bölgesinde gövde genişliği boyunca master kabin yer alırken, her iki tarafta bulunan geniş camlar sayesinde burada aydınlık bir ortam sağlanmıştır. Özel banyo ve tuvaleti bulunan master kabinde geniş depolama alanları da bulunuyor.Teknik Özellikler:

Boy: 17.64 m.
En: 4.79 m.
Yakıt tankı: 2.600 lt.
Temiz Su Tankı: 650 lt.
Motor: Volvo Penta 2xD8- IPS800 (2x441 Kw)
Kabinler: 3 + 2 (Crew Kabin)

www.denizyatcilik.com
www.absoluteyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint