Satılık Tekneler

Palumbo, S50 Süperyat Projesini Sattı
19.04.2018 Palumbo, S50 Süperyat Projesini Sattı Süperyat dünyasında 80 metrelik projesini açıklamasıyla büyük yankı uyandıran Palumbo Group, Columbus Yachts markası altında inşa edilmekte olan 50 metrelik projesinin satışını açıkladı. Şık ve güncel çizgilere sahip olan yatın tasarımını, dünyaca ünlü tasarımcı Luca Dini yaptı. Projenin ismi Columbus S50 olarak açıklandı.

Columbus S50

43 metrelik ISA Alloy süperyatının satışının akabinde gerçekleşen 50 metrelik projenin satışı, markanın eski bir müşterisine gerçekleşti. Ancona, İtalya’daki tersanede yapımı devam eden 50 metrelik proje, dinamik görünümüyle dikkat çekiyor. Balta burun yapısı ve yarı deplasman gövdesi sayesinde yüksek performans odaklı bir proje olduğu anlaşılan süperyatın, 20 knot sürate erişebileceği belirtildi. Çift MTU makineleriyle 2000’er beygir güç üretebilecek olan süperyat, sahibine 2020 yaz sezonunda teslim edilecek.

Toplamda 11 kişilik misafir kapasitesi sunan Columbus S50’nin misafir kamaraları, 3 kata yayılmış vaziyette. Süperyatın personel sayısı da yine 11 kişi. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.