Satılık Tekneler

OXE Dizel Dıştan Takmalı Motor, Anadolu Motor Güvencesiyle Türkiye’de!
12/16/2022 OXE Dizel Dıştan Takmalı Motor, Anadolu Motor Güvencesiyle Türkiye’de! Anadolu Motor, denizcilik alanında faaliyet gösteren ve dizel dıştan takmalı motor alanında lider İsveç merkezli OXE Marine firmasının temsilciliğini aldı. OXE Marine’nin verimli teknolojisi OXE Dizel motor, Anadolu Motor güvencesi ve hizmet kalitesi ile Türkiye’de tüketicilerle buluşuyor.

anadolu motor

Kullanıcılarına uzun yıllar çevreci ve yüksek verimli kullanım avantajı sunan OXE dizel motor, keyifli sürüş ve yakıt tasarrufu özellikleriyle dikkat çekiyor.

OXE dizel motor, azaltılmış yakıt tüketimi sayesinde benzinli dıştan takmalı motorlara göre CO2 emisyonlarını yüzde 34,5'e kadar azaltıyor. 

Ortalama bir benzinli motorun ömrü 3 bin saatle sınırlıyken, OXE dizel motorda bu süre 9 bin saate kadar çıkabiliyor. Aynı zamanda benzinli bir dıştan takmalı motora göre yüzde 40 daha az yakıt tüketen OXE dizel dıştan takmalı motor, hem özel yat ve teknelerde hem de ticari ve kamusal amaçlı kullanımlarda kesintisiz ve ekonomik kullanım avantajı sunuyor. 

OXE dizel dıştan takmalı motor, kullanıcılarına tasarrufun yanı sıra konforlu seyahat avantajı da sunuyor. OXE dizel dıştan takmalı motor sayesinde, içten takmalı dizel motorların tekne ve yat içinde kapladığı alanlar ortadan kalkıyor. Böylece bu alanlar teknenin genel kullanımına açılıyor. Ayrıca OXE dizel dıştan takmalı motor, seyir halinde kamara içinde oluşan motor gürültüsünü de yüzde 70’lere varan oranlarda ortadan kaldırıyor. 

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

oxe dizel

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken; HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.

İleri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor, Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.

anadolumotor.com
www.oxemarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.