Satılık Tekneler

ONE Apus'ın Yakalandığı Fırtınada, Konteynerler Denize Döküldü!
12/13/2020 ONE Apus'ın Yakalandığı Fırtınada, Konteynerler Denize Döküldü! ONE Apus adlı konteyner gemisi, salı günü Japonya Kobe Limanı’na varış yaptı. 8 günlük seyrinde, Pasifik Okyanusu’nu geçerken yakalandığı şiddetli fırtınada yaklaşık 2000 kadar konteyner denize döküldü. Geminin limana varışı esnasındaki konteynerlerin görüntüsü, tüyler ürpertici bir manzara ortaya koydu.

ONE Apus

Geminin sahibi Chidori Ship Holding LLC ve yönetim şirketi NYK Shipmanagement, ONE Apus’un 1816 adet konteynerini denize düşürdüğünü resmen deklare etti. Güvenli bir şekilde Kobe Limanı’na bağlandığı belirtilen gemi, etraflı güvenlik incelemeleri ve kalan kargodaki hasarın tam olarak belirlenmesi amacıyla denetim altına alındı. 

Chidori Ship Holding ve yönetim şirketine göre ONE Apus; 4 kuvvetinde rüzgar ve kuzey batılı 5-6 metre boyunda, 16 metreye varan yükseklikte dalgalara maruz kaldığı açıklandı. 

ONE Apus, 14 bin TEU’luk 2019 yapımı bir konteyner gemisi. Japon bayraklı olan gemi 363 metre boyunda.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.