Satılık Tekneler

Oceanco ve Pininfarina’dan Hibrit Süperyat
3/25/2021 Oceanco ve Pininfarina’dan Hibrit Süperyat Hollandalı tersane Oceanco, yeni hibrit süperyat projesi için Pininfarina ile ortak çalışma gerçekleştirdi. Konspetin adının Kairos olduğu öğrenildi. 

Kairos

E-Hybrid itiş sistemiyle donatılan konsept süperyatın teknik tasarımı ve mühendisliği, Lateral Naval Architects tarafından geliştirildi. E-Hybrid adı verilen teknolojide, birincil güç kaynağı olarak bataryalar kullanılıyor. 
Antik Yunanca’da ‘zaman’ anlamına gelen Kairos, Oceanco’nun sürdürülebilirlik esaslı olan NXT teknolojisiyle tasarlandı. Pininfarina, Lateral ve Oceanco imzalı konsept süperyat tasarımı hakkında konuşan Oceanco CEO’su Marcel Onkenhout, süperyatın NXT sertifikasına değinerek şunları söyledi; ''Oceanco NXT'' onaylı bir yat tasarımını gören tekne sahipleri, yatta yüksek standartlarda yaşam, sürdürülebilirlik anlamında yepyeni bir perspektif ve yaşam tarzıyla karşılaşacaklarını bilecek.'' 

 
www.oceancoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint