Satılık Tekneler

North Sails’dan Helix Structured Yeniliği
1/27/2021 North Sails’dan Helix Structured Yeniliği Kolay kullanım ve erişilebilir performans sunmak için, gezi sınıfı simetrik balonlarına Helix Structured ekleyen North Sails, bu teknolojiyle müşterilerine daha hafif ve daha kullanışlı biz çözüm sunuyor. Helix Structured simetrik balonlar, yukarıdan aşağıya furling sistemi sayesinde ağır kablo kullanımına gereksinim duymuyor, yelken hafifliyor ve açıp kapaması çok daha rahat bir şekilde gerçekleşiyor.

 Helix Structured

Yelken dünyasında ‘modern’ bir yenilik olarak bahsi geçen Helix Structured; hafiflik, kolay kullanım ve dayanıklılık gibi artılarının ötesinde, daha geniş açılı seyir imkanı sunması sayesinde yelken performansı anlamında da bir adım önde. 

 Helix Structured

Helix Furling’in konsept geliştirme çalışmaları 2019 yılında gerçekleştirildi. Yarış tekneleri için başarılı furling sistemler sunan Helix yelkenlerinin avantajlarının, gezi sınıfına da entegre edilmesi sağlandı. Tamamlanan arge çalışmaları neticesinde, G1 tipi yelkene Helix Structured sistemi entegre edilmiş oldu. Neticede ortaya kolay uçurulabilen, kolay sarılabilen ve rahatlıkla trim edilebilen bir rüzgaraltı seyir yelkeni çıkarıldı. 

www.northsails.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint