Satılık Tekneler

NEEL-Trimarans’ın yeni modeli: NEEL 43
7/8/2020 NEEL-Trimarans’ın yeni modeli: NEEL 43   Konforlu ve hızlı gezi trimaranlarıyla tanınan Fransız üretici NEEL-TRIMARANS, yeni modeli NEEL 43’ün duyurusunu yaptı.   

 NEEL 43

Geçen yıl ARC+ yarışını kazanan, bu yıl da hem Cruising World, hem de Multicoques/Multihulls dergisi tarafından “Yılın çok gövdeli teknesi” seçilen NEEL 47’den ilham alarak üretilen NEEL 43; çok gövdeli teknelerin alışılmış konforunu, ana güvertedeki master kabini ve çok geniş kullanım alanıyla daha da yukarı taşıyor.  

 NEEL 43

Marc Lombard grubu tarafından dizayn edilen yeni NEEL 43, bio-kaynaklı ve geri dönüştürülebilir malzeme kullanımına yönelik dikkat çekici atılımıyla, daha da yenilikçi ve etkileyici bir model olacak.  

 NEEL 43

NEEL 43, trimaranlara özgü hidrodinamik avantajları, hafif gövdesi ve büyük yelken alanıyla birleştirerek, konfora hız ve yelken keyfi boyutlarını ekliyor. Motor seyrinde ise; 50 HP’lik tek motoru sayesinde tasarruflu olan bu model, gerek kısa teslim süresi, gerekse de uygun bütçesiyle katamaranlara ciddi bir alternatif olarak öne çıkıyor. 

2021 yazından itibaren teslim edilmeye başlanacak olan ilk gövdelerde, büyük erken sipariş indirimleri uygulanacak.

 NEEL 43

E-TREND Yatçılık LTD.
Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
               0212 318 01 29
E-mail  : info@neel-turkiye.com

www.neel-trimarans.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.