Satılık Tekneler

NEEL 47, Yılın Çok Gövdeli Teknesi Seçildi!
4/30/2020 NEEL 47, Yılın Çok Gövdeli Teknesi Seçildi! NEEL 47

Trimaran NEEL 47, Multihulls World dergisi ve Intenational Multihulls Show organizatörleri tarafından birlikte düzenlenen yarışmada, favori aday olduğu 40-50 feet kategorisinde “2020 Yılın Çok Gövdeli Teknesi” seçildi. Sonuçlar, organizatörler ve halkın oylarının yarı yarıya değerlendirilmesiyle belirlendi. 

NEEL 47

NEEL 47’nin üretiminin başlamasından bu yana 30’dan fazla sipariş aldığını belirten NEEL TRIMARANS yetkilileri, kazandıkları ödülün yeni ve daha da başarılı modeller üretmek için kendilerine ilham vereceğini belirtiyorlar. 

NEEL 47
 
Yenilikçi bir yaklaşımla 10 yıldır üretim yapan NEEL TRIMARANS; yüksek kaliteli aile gezi tekneleri dünyasına iç hacim ve kullanışlılığa odaklı dizayna sahip, çok hızlı trimaranlarıyla benzersiz bir katkıda bulunuyor.  

NEEL 47
NEEL 47 NEEL 47
NEEL 47

NEEL TRIMARANS modellerini diğer çok gövdeli teknelerden farklı kılan, ana güvertedeki denize nazır master kabinler ile firmanın tescilli markası olan salon-havuzluk birleşimi Cockloon konsepti; trimaranların doğal hidrodinamik avantajı olan çok yüksek hızla birleşerek, ortaya hızlı, rahat ve güvenli ideal uzun yol gezi tekneleri çıkmasını sağlıyor. 

NEEL 47 NEEL 47

E-TREND Yatçılık LTD.
Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
               0212 318 01 29
E-mail  : info@neel-turkiye.com


www.neel-trimarans.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.