Satılık Tekneler

NEEL 47 ARC+ BİRİNCİSİ
12/10/2019 NEEL 47 ARC+ BİRİNCİSİ Geçtiğimiz ay Türkiye münhasır distribütörlüğü E-Trend Yatçılık tarafından alınan NEEL TRIMARANS markasının, 'Performans - Keyif - Denge' üçlemesinin son örneği, 2019 ARC yarışında kendini kanıtladı. 

Neel 47
 
Minimole” adlı NEEL 47, 12 gün süren ve 3 Aralık 2019’da sona eren ARC+ rallisini, en yakın rakibinin 35 mil önünde overall birincisi olarak tamamladı.  
 
Minimole, yarışın Kanarya Adaları ile Cape Verde arasındaki ilk etabını da tüm kategorilerin birincisi olarak bitirmişti.

Minimole - NEEL 47
 
Bu kayda değer birincilik NEEL TRIMARANS’ların ilk başarısı değil. 2015 yılında da NEEL 45, çok gövdeliler kategorisinde ARC birincisi olmuştu.  

Minimole - NEEL 47
 
Tanınmış uluslararası bir ralli olan ARC+, yelkenli rallileri alanında uzman kuruluş World Cruising Club tarafından düzenleniyor. Güvenlik ve sosyalleşme boyutuyla gezi ve yarışı bir araya getiren ARC+,  yelkencilerin okyanusu arkadaşlarıyla geçerken, hazırlık ve geçiş aşamasında, karada ve denizde teknik ve lojistik destek alabilmeleri amacını taşıyor.

Minimole - NEEL 47  
 
Pek çok denizcinin yaşanması gereken bir deneyim olarak gördüğü, Kanarya adaları, Cape Verde takımadaları ve Karayipler arasındaki 2.700 millik ARC+’ya 100'ün üzerinde tekne katılıyor.


Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
               0212 318 01 29
E-mail  : info@neel-turkiye.com

www.neel-trimarans.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.