Satılık Tekneler

Navetta 48 Cannes’da Tanıtıldı
9/18/2018 Navetta 48 Cannes’da Tanıtıldı Yeni Navetta 48’in lansmanı, Cannes Yachting Festival’da yapıldı. 

Navetta 48

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Cannes Yachting Festival, neredeyse ‘onlarca’ dünya lansmanına ev sahipliği yaptı. Absolute markasının en yeni motoryatı Navetta 48, bunlardan bir tanesiydi.

Navetta 48.

Geniş yaşam alanları ve muazzam aydınlık iç mekanlarıyla dikkat çeken Navetta 48, şıklığı, kendine özgü stili ve renk koordinasyonlarıyla ilk bakışta görenleri büyüleyen bir tasarım.

Navetta 48.. Navetta 48,

İtalyan üreticinin gururla sunduğu yeni modelinin geniş yaşam alanlarının başında, güneşlenme kısımları geliyor. Oldukça cömert bir biçimde tasarlanmış olan bu alanlar, flybridge ve baş üstünde yer alıyor.

Navetta 48,, Navetta 48.,

3 adet çift kişilik kamaralarının birinde queen, diğer ikisinde king size yataklar yer alıyor. Kamaralardan birinde ise fazladan tek kişilik bir yatak daha var. Doğal havalandırma sağlayan lumbozlara sahip 2 adet banyo, yine motoryatın alt güvertesinde konumlanıyor. 

Navetta 48,, Navetta 48,.
Navetta 48,,, Navetta 48,..

Büyük boyutlarından olabildiğince faydalanacak şekilde tasarlanmış olan flybridge güvertesi, yeni Navetta 48’in ilk göze çarpan alanlarından.

Navetta 48,,, Navetta 48...
Navetta 48,. Navetta 48,.

Yeni Navetta 48’in ana güvertesinde çok fonksiyonlu mutfak yer alıyor. Tam donanımlı mutfak, hemen hemen 360 derecelik görüş açısıyla misafirlerin dış manzarayı olduğu gibi yaşamasına olanak sağlıyor.

Navetta 48-
Navetta 48--
Navetta 48-,

Temel özellikleri:

Boyu: 15,10 metre
Genişliği: 4,65 metre
Tatlı su kapasitesi: 530 litre
Yakıt tankı: 1800 litre
Motor: 2x D6-IPS600

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.