Satılık Tekneler

Monaco Yacht Show’da Tankoa Rüzgarı!
9/29/2022 Monaco Yacht Show’da Tankoa Rüzgarı! T680 Fenice

Tankoa Yachts
, 68 metre boyundaki süperyat konsepti T680 Fenice’i Monaco Yacht Show’da görücüye çıkardı. Enrico Gobbi iş birliğiyle tasarlanan konsept süperyat, 1400 GT hacim sunuyor. Süperyatın adı, Venedik’te yer alan meşhur Fenice Opera Binası’ndan esinlenildi.

T680 Fenice

Monaco’da gerçekleşen tanıtımda mikrofonlara konuşan Tankoa satış ve pazarlama müdürü Giuseppe Mazza; Team for Design - Enrico Gobbi ile yapılan iş birliğinin kendileri için büyük bir zevk olduğunu ve projenin ilk aşamasından itibaren birbirlerini çok iyi anladıklarını belirtti. 

T680 Fenice

Yeni konsept tasarımı hakkında konuşan Enrico Gobbi ise: “İlk andan beri doğru yerde ve doğru kişilerle olduğumdan emindim. Tankoa ile fikirlerimi paylaştım. Bu projenin temel karakteristiği, Tankoa gibi butik bir tersanenin sıra dışı detayları oldu.” dedi. 

T680 Fenice

Aerodinamik çizgileri ve kıvrımlarıyla dikkat çeken konsept süperyat T680 Fenice, dinamik bir profil ortaya koyuyor. 7 misafir kamarasında 14 kişilik konuk grubunu ağırlayabiliyor. Tam 270 derecelik manzara açısı sunan özel tekne sahibi süiti, 90 metrekarelik bir alana yayılmış. Suitin özel güvertesinde Jakuzzi, helikopter pisti, yemek bölümü ve güneşlenme minderleri yer alıyor. 

T680 Fenice

Süperyatın plaj kulübünün 115 metrekarelik bir alan sunuyor olmasının ötesinde, 12 metrelik sonsuz yüzme havuzu ve havuzun duvarlarının cam olması dikkat çeken bir diğer özellik. Ek olarak 50 metrekarelik spor salonu ve her iki tarafa açılan balkonları da ayrıca önce çıkıyor. 

T680 Fenice T680 Fenice
T680 Fenice T680 Fenice

Çift Caterpillar motorları, süperyatın 16,5 knot sürate erişebilmesine imkan sağlıyor. Seyir sürati 15 knot olarak belirtilirken, 5000 deniz mili menzil sunan ekonomik sürati 12 knot olarak açıklanıyor. 

 
T680 Fenice T680 FeniceT680 Fenice T680 Fenice

www.tankoa.it
www.monacoyachtshow.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.