Satılık Tekneler

Monaco Yacht Show’da Fraser Rüzgarı
9/14/2018 Monaco Yacht Show’da Fraser Rüzgarı Cannes Yachting Festival’ın ardından tüm dünyanın merakla beklediği Monaco Yacht Show, Akdeniz mevsiminin sonunda ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. Yaklaşık 120 kadar yatın sergileneceği ve yat sahipleriyle birlikte brokerlerin, charter firmalarının ve tüm yatçılık tutkunlarının bir araya geleceği organizasyonda, Fraser markası yine ön planda olacak. 

Monaco Yacht Show’da Fraser Rüzgarı

Yıllık Süperyat Raporları’nın 2018 versiyonunda yine dünyanın bir numaralı aracı firması olarak seçilen Fraser, birbirinden farklı motoryatlarıyla Monaco Yacht Show’da boy gösterecek. Fraser; 88,5 metrelik BARBARA, 76,6 metrelik BOADIEA, 70 metrelik SAINT NICOLAS, 54,9 metrelik yelkenli MARIE ve 51,9 metrelik LATITUDE ile Monaco Yacht Show’da pontondaki yerini alacak. Fraser, bunların dışında Monaco Yacht Show’da sergileyeceği diğer modelleri ise önümüzdeki günlerde açıklayacak.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.