Satılık Tekneler

Mini Jet Spider
22.06.2018 Mini Jet Spider Mini Jet Spider, 16 feet boyunda ve ‘dönüşebilen’ bir yat servis teknesi. Jet Capsule firmasının ürettiği bu tasarım, küçücük boyuna rağmen tam 45 knot sürate çıkabiliyor!

Mini Jet Spider

NASA’nın Apollo roket kapsülünden esinlenilerek tasarlanan Mini Jet Spider, aslında daha büyük modeller üreten bir İtalyan firmasının prototipi. 3 kişi kapasiteli Mini Jet Spider, Jet Capsule tarafından piyasaya sürülmek üzere üretildi. Mini Jet Spider’ın çıkarılabilen karbon fiber sert tavanı var. 

Emniyet kemerleriyle donatılmış olan kaptan koltuğu, aynı zamanda süspansiyon sistemine de sahip. Kaptan koltuğunun arkasında ise, iki ayrı yolcu koltuğu bulunuyor. Bu koltuklar da öne doğru dönük ve istenildiğinde katlanabiliyor veya kıç taraftaki yüzme platformuna doğru döndürülebiliyor.

Mini Jet Spider.

Mini Jet Spider, 315 beygir güç üretebilen benzinli motora sahip. Alıcının tercihine göre 260 beygirlik dizel veya 160 beygirlik elektrik motorla da donatılabiliyor. Tüm motor seçenekleri Hamilton su jeti sistemiyle itişi sağlıyor. Opsiyon olarak sunulan motor seçenekleriyle Mini Jet Spider sırasıyla 45, 35 ve 25 knot süratlere erişebiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.