Satılık Tekneler

MCP Süperyatı Brezilya’da Suya İndi
10/5/2022 MCP Süperyatı Brezilya’da Suya İndi Brezilyalı tersane MCP Yachts, 37,4 metrelik tamamen alüminyumdan inşa edilen süperyatı Queen Tati’yi suya indirdi. Süperyatın tasarım aşamasında Vripack ile işbirliği yapıldı. 

Queen Tati’

Güney Amerika sahilleri şartlarına uygun olarak tasarlanan süperyat, güvenlik konusunda uzaman Vripack imzası taşıyor. Gövdesi ve üst binası alüminyum malzemeden inşa edilen tasarım, oldukça hafif yapısıyla öne çıkıyor. Süperyatın 22 knot sürate erişebildiği biliniyor. MCP, bu projesinde Caterpillar makineler tercih etti. 

Queen Tati’

Detayları henüz açıklanmayan ve deniz testlerine başladığı öğrenilen süperyat, bir aile şirketi olan MCP’nin şimdiye kadar inşa ettiği en büyük ikinci süperyat olma özelliğini taşıyor. Süperyat Queen Tati, 290 GT hacim kaplıyor. MCP Yachts, süperyat pazarında alüminyumdan yapılan projeleriyle adından söz ettiriyor. 

Queen Tati’
 
www.mcpyachts.com.br

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint