Satılık Tekneler

Maxi Yacht Rolex Cup 2014
9/4/2014

Maxi Yacht Rolex Cup 2014, 31 Ağustos - 6 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Yarışlar Costa Smeralda, İtalya'da yapılacak. Rolex Mini Maxi Worlds adı altındaki dünya şampiyonası ise, yarış haftası kapsamında 5. kez start almış olacak. Rolex'in 1985'ten beri sponsorluğunu üstlendiği 'dev' regatta, dünyanın en prestijli ve önemli yarış haftalarından biri olarak kabul görüyor.

Yacht Club Costa Smeralda (YCCS) tarafından organize edilen yarış haftasına International Maxi Association (Uluslararası Maxi Birliği)'de destek veriyor.5.'si gerçekleşecek olan Mini Maxi Rolex Dünya Şampiyonası'na sadece Mini Maxi olarak kabul edilen 18-24 metre arası yatlar katılabiliyor. Racing Class olarak geçen yarış tekneleri ve Racer/Cruiser olarak geçen performanslı gezi yelkenlileri arasındaki hatrı sayılır performans farkları sebebiyle bu yıl Racer/Cruiser sınıfının birincisine ayrıca ödül verilecek. Regatta'da Wally, Maxi ve Supermaxi'lerin yanı sıra bu yıla özel olarak J Class sınıfları ayrı ayrı boy gösteriyor olacak.
Ran V, Alegre, 2014 Rolex Capri Sailing Week galibi Robertissima III (Eski Ran II) haftanın dikkat çeken yatları arasında.

http://www.yccs.it/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.