Satılık Tekneler

Martinique Projesi Satıldı
02.05.2018 Martinique Projesi Satıldı Moonen Yachts; 36,3 metrelik Martinique isimli motoryat projesinin satışını gerçekleştirdi. Gelecek ay suya indirilmesi planlanan motoryatın dış tasarımını Rene Van Der Velden yapmıştı. Mühendisliğini ise Diana Yacht Design üstlenmişti.

Martinique

Sahibinin zevklerine göre son şekillendirmeleri yapılacak olan motoryat, Eylül ayında gerçekleşecek olan Cannes ve Monaco yat fuarlarında sergilenecek.

Martinique.

Düşük profil çizgilere sahip olan motoryatın dikey pencereleri ve keskin hatları dikkat çekiyor. Nauta Design tarafından tasarlanan iç mekanında sportif ve modern bir atmosfer hakim. Tekne sahibi kamarası ana güvertede yer alan motoryat, 349 GT hacim sunuyor. Geniş bir ana salona sahip olan motoryatın mutfak bölümü ise, salaş ve kırsal stilde tasarlanmış.

Martinique.. Martinique...

Motoryatın alt güvertesinde iki adet VIP kamara yer alıyor. Ayrıca iki adet misafir kamarası yine alt güvertede konumlanıyor. Toplam misafir kapasitesi 10 kişi. Alt güvertenin kıç tarafında mürettebat bölümleri düşünülmüş. Bu kısımda yer alan mürettebat kamaraları 6 kişi kapasiteli. Toplam alan ise 290 metrekare. 

Martinique, Martinique,,

Martinique’de çift 1925’er beygirlik Caterpillar C32 makineler tercih edilmiş. Maksimum sürati 14,5 knot olan motoryatın 3900 deniz mili menzil ortaya koyan seyir sürati 10 knot.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.