Satılık Tekneler

Maritimo X60 Tanıtım Turu Başlıyor
6/21/2018 Maritimo X60 Tanıtım Turu Başlıyor Maritimo X60, Avustralya’nın doğu kıyısını fethediyor. Maritimo X60, dünyanın önde gelen yat fuarlarından Sydney Uluslararası Yat Fuarı’na doğru seyrederken, Avustralya’nın doğu kıyısındaki dört ayrı limanda meraklılarıyla buluşacak.

Maritimo X60

Maritimo X60’ın ilk organizasyonu bu hafta sonu gerçekleşecek. Gold Coast limanındaki Southport Yacht Club’da ilk tanıtım organizasyonunda yer alacak olan yeni Maritimo X60, baş tasarımcısı Tom Barry-Cotter eşliğinde yapılacak bireysel tanıtım turlarıyla sergilenecek.

Maritimo X60.

Ardından 7 Temmuz, 14 Temmuz ve 21 Temmuz tarihlerinde, yine yerel saatle 13.00-16.00 arasında sırasıyla; Port Stephens, Pitttwater ve Sydney’de görücüye çıkacak olan motoryatın tüm tanıtım organizasyonlarında aynı program uygulanacak. Maritimo X60; Sydney, D’Albora Marina’da gerçekleşecek olan son cumartesi organizasyonunun ardından, Sydney Uluslararası Yat Fuarı’na ziyaretçileriyle buluşmak üzere seyredecek.

Maritimo X60..

Maritimo X60, üstün teknolojileriyle piyasada fark yaratan bir motoryat olarak öne çıkıyor. Dünya Şampiyonu Maritimo Racing Team’in yarış teknesinde kullanılan sistemlere sahip Maritimo X60, performans anlamında emsallerinin bir adım önünde. 

Maritimo X60,

Geniş kıç kamarasının özel beach club’ı olarak da kullanılabilen yüzme platformu, X60’ın dikkat çeken özelliklerinden biri. Motoryatın elektrikli açılır tavanı da yine bu başlıca özelliklerden. 

Maritimo X60,,

Maritimo X60 standart olarak 4 kamaralı iç düzen sunuyor. Master süitin haricinde motoryatın baş tarafında bir VIP kamara, gövdenin merkezinde sancak tarafta ikiz yataklı bir kamara ve kıç tarafta yüzme platformuna açılan queen kamara yer alıyor. 

Maritimo X60,.

Şaftlı itiş sistemiyle dikkat çeken Maritimo X60, çift Volvo D13 900’er beygirlik motorlarla donatılıyor. İhtiyaca göre 1000’er beygirlik dizel seçeneği de alıcılara sunuluyor. Maritimo yatları Türkiye’de UTL Skiper firması tarafından satışa sunulmaktadır. 

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.