Satılık Tekneler

www.yatvitrini.com

   
Data pager
Göcek Exclusive Marina

Marinamız, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek merkezine 10 dakika uzaklıkta Poruklu Koyu'nda bulunmaktadır. Uluslararası Dalaman Havaalanı'na 20 dakika mesafededir. Göcek beldesinin sahip olduğu tek doğal kumsal, bu koyda bulunmaktadır. 18 metre ve üzeri yatları misafir etmek için kurulan marinamız bu alanda mevcut olan ihtiyacı karşılamaktadır.

Detay

Göcek Village Port

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı, Göcek beldesi Büngüş Koyu'nda bulunan marina ve çekek alanımız belde merkezine 5 dakika, Uluslararası Dalaman Havaalanına 20 dakika mesafededir Özellikle yaz dönemlerinde, yoğun olarak charter firmaları ve özel yat sahiplerinin ilgi odağı haline gelen Göcek ve çevresinin bağlama yeri ve kara park ihtiyacını karşılamak amacıyla deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Detay

Güzelce Marina

Denizcilik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Motoryat Turizm Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilen ve 2008 yılında yat sahiplerine ve tüm deniz severlere kapılarını açan Güzelce Marina, 500 tonluk lifti ve 10 m genişlikteki çekek havuzu ile İstanbul ve çevresindeki mega yat sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap veren yegâne marinadır.

Detay

İstanbul City Port

Asya ile Avrupa arasında, tarihin ve uygarlığın dönüm noktalarının yaşandığı, insanlık mirasının yüzyıllar boyu kuşaktan kuşağa taşınmasında ev sahipliği yapan, dünyanın gözbebeği İstanbul’un renkli sahili Pendik’te kurulu olan marinamız, Büyükada’ya sadece 6 deniz mili mesafededir.İstanbul Boğazı’nın bütün güzelliklerine ulaşabileceğiniz yakınlıkta olan marinamız, 11 yüzer iskelesi, 752 bağlama kapasitesi ve en son teknolojik alt yapı sistemi ile kusursuz bir hizmet anlayışı içinde ev sahipliği yapmaktadır.

Detay

İstinye Tekne Park

İSPARK, İstmarin teknelerin düzensiz parklanmasına modern, çevreci ve estetik bir çözüm getiren Tekne Parkları ilk olarak İstinye ve Tarabya’da hizmete açtı.


Detay

Karpaz Gate Marina

Karpaz Gate Marine, Akdeniz'in el değmemiş bir köşesinde, Kuzey Kıbrıs'ın keşfedilmemiş Karpaz yarımadasında yer almaktadır. Karpaz Gate Marina, dokunulmamış kumsalları, benzersiz plajları ve kristal berraklığındaki deniziyle keşfedilmeyi bekleyen yarımadanın tam kalbinde yer almaktadır.

Detay

Kemer Turkiz Marina

Akdeniz'in tertemiz turkuaz sularında yüzebilir, kumsalda güneşlenebilir, su kayağından paraşüte, sürat teknesinden deniz bisikletine, rüzgar sörfünden kanoya, yelkenden ringoya, jetskiye kadar tüm deniz sporlarını uzman eğitmenler ve deneyimli cankurtaranlar güvencesinde yapabilirsiniz.

Detay

Levent Marina

Marinamızda tekneniz ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm isteklerinizi, kişiye ve yatınıza özel olarak karşılamayı esas iş olarak belirleyerek, İzmir Levent Marinayı, tüm ünitelerini yenilenmek suretiyle, hizmetinize açtık. Denizde 25m.ye kadar her tip tekneye 12 ay barınma hizmeti (16-125 Amp.elektrik ve su) sağlamaktayız.300 Tona kadar karaya çekme hizmeti vermekteyiz.

Detay

Marmaris Yacht Marina

Marmaris Yacht Marina, Kara yoluyla şehir merkezine 8km uzaklıkta, deniz yoluyla 2 deniz mili mesafededir. Kışlık konaklama için kara park alanı, denizde konaklamalar için yüzer iskeleleriyle, motoryatlar, yelkenliler ve her türlü tekne için ideal bir marinadır. 

Detay

Martı Marina

1996 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin en köklü turizm markası Martı Grubu’na ait olan Martı Marina & Yacht Club, güvenlik, temizlik, kalite, deneyimli personel, konfor alanlarında yapılan değerlendirmeler sonucunda, The Yacht Harbour Association (TYHA) ından “5 Altın Çıpa” ile sertifikalandırıldı. Martı Marina & Yacht Club; yüksek standartlı bağlama iskeleleri, teknik servisi, sosyal tesis olanakları ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile yat sahiplerinin ihtiyaç duyacağı her türlü bakım-onarım imkanı en üst düzeyde sunuyor.

Detay

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.