Satılık Tekneler

Mangusta Oceano 50 İnşa Edilmeye Başladı
4/25/2019 Mangusta Oceano 50 İnşa Edilmeye Başladı Overmarine, uzun menzilli yat serisi Mangusta Oceano 50’nin yapımına başladığını açıkladı. Geçtiğimiz hafta Monaco Yacht Club’da lansmanı yapılan motoryatı, Alberto Mancini tasarladı. Tasarım aşamasında Mancini ile birlikte, tersanenin teknik departmanı da görev yaptı.

Mangusta Oceano 50

Mangusta Oceano 50’nin, ampul burun yapısına sahip güçlü bir gövdesi var. Çelikten inşa edilen gövdesi, motoryatın sportif hatlarının temelini oluşturuyor. Motoryatın baş ve kıç tarafta olmak üzere, iki ayrı kokpiti bulunuyor. Servis teknesi garajı baş tarafta konumlanıyor ve kıç bölümde bu sayede, daha da geniş bir beach club alanı yaratılmış oluyor.

Garaj, 6 metrelik bir servis botu ve 2 jet ski taşıyabiliyor. Su sporları oyuncakları ve servis teknesi dışarıdayken, garaj bölümü suyla doldurularak yüzme havuzuna dönüşebiliyor. Motoryatın ikinci yüzme havuzu ve jakuzisi, güneş güvertesinde konumlanıyor.

Mangusta Oceano 50

Yine Mancini tarafından tasarlanan iç mekanlarda, tavandan yere kadar uzanan pencereler dikkat çekiyor. Şık ve yumuşak, açık renk tonlarının tercih edildiği iç mekanda, açık mavi ve turkuaz ipek kumaşlarla birlikte beyaz mermerler öne çıkıyor.

Mangusta Oceano 50, 16 knot sürate erişebiliyor. Çift MTU 12V 2000 M86 makinelerle donatılacak olan motoryatın, 4 bin deniz mili menzile imkan sağlayan seyir sürati 11 knot.

Yapımına başlandığı açıklanan yeni serinin ilk gövdesi 2020’de tamamlanacak.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.