Satılık Tekneler

Malcolm McKean’dan MM38 Konsepti
8/18/2020 Malcolm McKean’dan MM38 Konsepti Malcolm McKean Yacht Design, 38 metrelik yelkenli süperyat tasarımını açıkladı. Ocean Independence işbirliğiyle geliştirilen tasarım, uzun soluklu mavi yolculuklar için özel olarak tasarlandı. 

MM38

Orta boyutlu yelkenli süperyat pazarındaki boşluğu doldurmak üzere tasarlanan MM38 proje kodlu tasarım; 32,5 metrelik Ribelle ve 34 metrelik Liara’da kullanılan gövdenin üzerine tasarlandı. 

Dördüncü bir misafir kamarasını sığdırabilmek adına geleneksel konfigürasyonda düzenlenen iç mekanında, 6 kişilik mürettebat kapasitesi var. Geniş salona açılan kokpit bölümünde sürgülü cam kapılar kullanılmış. Salonun baş tarafında ise, ikinci bir TV bölümü ve ofis yer alıyor. 

MM38

Tasarımın kıç bölümünde, daha geniş bir yüzme platformu ortaya koymak için dışa doğru açılan teras yer alıyor. Bu kısımda su sporları oyuncakları ve ekipmanlar saklanan, bölmeler yer alıyor. Yelkenlinin başüstü güvertesinde, korunaklı biçimde tasarlanmış, oturma ve yemek bölümünde kullanılan sabit bimini dikkat çekiyor. 

Teleskopik salma yapısına sahip olan tek direkli MM38 yelkenlinin su kesimi, 4 metre ila 6 metre arasında ayarlanabiliyor.

www.malcolmmckeonyachtdesign.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint