Satılık Tekneler

Lynx Yachts YXT 24 Evolution’a ilk Sipariş
6/13/2018 Lynx Yachts YXT 24 Evolution’a ilk Sipariş Hollandalı tersane Lynx Yachts’ın en yeni serisi olan YXT’nin tamamen özel tasarım olarak ortaya çıkarılan 27,1 metrelik Süperyat destek gemisi YXT 24 Evolution’ın satışı gerçekleşti. Tersane bu satışın hali hazırda daha büyük bir yat sahibi ve su sporları tutkunu bir müşteriye gerçekleştirildiğini belirtti.Yeni YXT 24, özellikle kite surfing, tüplü dalış, katamaran ve yelkenli gibi su sporları oyuncaklarını taşımak ve kolayca kurulumunu yapıp, suya indirip çıkarabilmek üzere tasarlanmış. Öte yandan sunduğu fazladan konaklama imkanıyla ana gemiye destek olarak daha fazla misafiri ağırlayabilmeyi mümkün kılıyor.

Bu özel yapım süperyat destek gemisi, Hollandalı stüdyo, Bernd Weel Design tarafından tasarlandı. İç mekanların tasarımını ise Darnet Design gerçekleştirdi. Geminin mühendisliğinde ise Diana Yacht Design firması görev aldı. 

  

Geminin lüks çift kişilik bir misafir kamarası var. Ek olarak mürettebat için iki ayrı çift kişilik kamara mevcut. Ütü istasyonu, çamaşır makineleri ve kurutma makinelerinin yer aldığı tam kapsamlı bir çamaşırhane yine geminin önemli unsurlarından biri olarak karşımızda. Ayrıca fazladan kiler alanı, buz dolapları ve dondurucular ile ana geminin yiyecek ve içecek ihtiyacı da destekleniyor.Çift 588 kW’lık makinelerle donatılacak olan YXT 24 Evolution destek gemisi 13 knot sürat yapabiliyor. Ekonomik seyir sürati olan 10 knot ile 1400 deniz mili menzil sunuyor. Geminin teslimatının 2019 sonuna yetiştirilmesi planlanıyor


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.