Satılık Tekneler

Lürssen’in Süper Gizli Projesi Suya İndi
8/8/2019 Lürssen’in Süper Gizli Projesi Suya İndi Lightning

Lürssen
’in 130 metre üzeri olduğu bilinen ve tüm detayları sır gibi saklanan ‘Lightning’ projesi suya indirildi ve deniz testlerini gerçekleştirmek üzere tesislerden ayrıldı. Dev süperyatın deniz testlerinin Kuzey Denizi’nde gerçekleşeceği biliniyor.

Lightning. Lightning..

Muazzam bir mühendislik ürünü olan Lightning projesi, dünyanın önde gelen süperyat üreticilerinden Lürssen’in bu yıl gerçekleştireceği en önemli teslimat olacak.

Lightning..,. Lightning....

Deniz testleri boyunca birkaç gün sürecek olan dayanıklılık denemeleri, itiş sistemleri, acil durum sistemleri ve navigasyon sistemleri gibi kritik donanımların kontrolleri gerçekleştirilecek. Bu süre zarfında ise, inşa süresince projenin içerisinde olan mühendislere eşlik edecek olan mürettebatın, denizde süperyata uyum sağlaması beklenecek. 

Lightning,,

Lürssen, Lightning projesi hakkında hiçbir detayı açıklamadı. Tam anlamıyla gizli tutulan bir proje olan Lightning’in Lürssen tarafından bu yıl suya indirilen en büyük süperyat olacağı tahmin ediliyor.
 Fotoğraflar: Christian Eckardt

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.