Satılık Tekneler

Lürssen'den Süperyat Solandge
08.12.2014

Dünyanın ‘en iyi’ charter motoryatı olarak gösterilen süperyat Solandge, en iyi zamanları geçirmeyi, hayat dolu yaşam alanlarıyla misafirlerine garanti ediyor. Lürssen’in 85 metrelik bu dev üretimini, proje ve operasyon müdürü Richard Masters şöyle açıklıyor:

Solandge’ın sahipleri, daha önce daha küçük bir Lürssen sahibiydiler ve onu satın aldıktan sonra yenileyip kullanmaya başlamışlardı. Sonrasında artık kendi yaptıracakları bir Lürssen sahibi olmak istediler ve 2007 senesinde kontrat imzaladılar. Kontratın ardından 2010’a kadar herhangi birşeye başlanamadı ve bu süre zarfında sahipleri istedikleri şeyin ne olacağından iyice emin oldular. 

Lurssen-85M- Solandge Superyacht

Solandge, bir önceki modeli olarak düşünülebilecek tasarımdan 20 metre daha uzun ve daha fazla misafir kamarasına sahip. 9 yıl önce suya inen önceki modele göre Solandge sadece daha büyük ve fazladan bir VIP kabine sahip değil, ek olarak ciddi şekilde teknoloji farkını da barındırıyor. Solandge’ın üretiminde ortaya çıkan en kritik iki nokta; ses ve titreşimin üstün mühendislik çalışmaları ürünü olarak son derece az olması. Ses desibel seviyeleri, üretim kontratının maddeleri arasında yer alıyordu. Masters’ın söylemlerine göre, kontratta belirtilen ses seviyelerinin bazı kısımlarda 20% aşağısına bile ulaşılıyordu.

Lurssen-85M- Solandge SuperyachtLurssen-85M- Solandge Superyacht
Lurssen-85M- Solandge SuperyachtLurssen-85M- Solandge Superyacht

Solandge
’ın iç dekorasyonunu Aileen Rodriguez yaptı. Genellikle sahipleri tarafından istenen açık ve aydınlık renklere göre iç tasarımı tamamlandı.

Süperyat'ta dikkat çeken özelliklerden bar kısımları, büfe, yemek bölümleri, yüzme havuzu ve iki adet sıcak termal havuz yer alıyor. Sahip olunan fazlaca alan sayesinde ek olarak gece kulübü, açık hava sineması, açık ve kapalı spor salonu ile tekne sahibinin suitinde özel açık oturma alanı mevcut.  

Lurssen-85M- Solandge Superyacht


http://www.luerssen-yachts.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.