Satılık Tekneler

Lüks Yelkenli Felicita West
11/27/2014 Lüks yelkenli yat Felicita West, 2003 yılında Perini Navi tersanesinde üretildi. Mühendisliğini Ron Holland’ın üstlendiği dev yelkenlinin iç tasarımını Nuvolari Lenard yaptı. Felicita West, dünyanın en büyük ve en süratli alüminyum yelkenli yatları arasında gösteriliyor. Akdeniz ve Karayipler’de kiralamaya müsait olan dev yelkenli, 2011 ve 2014 yıllarında geniş çaplı bakım ve onarımlardan geçti. 64 metre boyundaki Felicita West, devasa boyutları sayesinde yelken altında muazzam süratlere erişebiliyor. En yüksek lüks ve konfor unsurlarına sahip olmasına ek olarak, 12.7 metrelik genişliğiyle benzersiz yelken seyri tecrübeleri yaşatmayı garanti ediyor. Son derece geniş iç yapısı ve güverte alanları, bu konforun başlıca kanıtları olarak göze çarpıyor. Charter misafirlerinin 12’si de aynı anda flybridge’de oturabilir, yatabilir, yemek yiyebilir ve manzaraların keyfini çıkarabilir. 

Lüks yelkenli yat Felicita West

Yelkenlinin kıç tarafındaki büyük yüzme platformu, aşağıya doğru katlanarak denize erişimi son derece kolaylaştırıyor. Buradan küçük teknelere veya jet servis botuna geçiş oldukça kolay. 
Sıcak ve evci iç dekorasyonu, yüksek konforla birlikte benzersiz bir iç atmosfer ortaya çıkarıyor. 10 ile 12 arasında misafir konaklama kapasitesi mevcut. Tam genişlikte yani12.5 metre master suiti, benzersiz ebeveyn banyo ve oturma odasını da bünyesinde barındırıyor. Tüm kabinlerde ebeveyn banyo mevut. İklimlendirme sistemleri, uydu televizyonları, VCR ve DVD müzik sistemleri konumlandırılmış. Personel yaşam alanı ise misafir kısımlarından ayrı tutulmuş.

Teknik Özellikleri:

Type/Year:  Luxury Mediterranean Yacht Charter/2003 
Refit: 2011, 2014 Beam: 12.7m / 41'72" 
L.O.A.:  64m / 209'11" Crew: 11/12 
Charter Guest: 10/12 Max Speed: 16 knots 
Cabins:  5
 Engines: Twin Deutz 1100 HP 
Cruise Speed: 12 knotsYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.