Satılık Tekneler

Lorima Performans Karbon Direkleri, UTL Skiper Ayrıcalığı ile Türkiye’de!
12/27/2019 Lorima Performans Karbon Direkleri, UTL Skiper Ayrıcalığı ile Türkiye’de! Dünya sınıfı süperyatlardan yüksek performanslı yarış yatlarına, karbon fiber malzemeden direk ve arma üreten Lorima markası, UTL Skiper ile Türkiye pazarında yerini alıyor. 

Lorima, UTL Skiper

UTL Skiper ayrıcalığıyla Türkiye’de sahip olunabilen Lorima karbon direkleri; Lorima’nın 38 metrelik son teknoloji otoklav fırınlarında, basınç altında tek seferde ‘pişirilerek’ üretiliyor ve en yüksek performansı garanti ediyor. Her çeşit yelken planına göre özelleştirilebilen Lorima karbon direkleri, pazarda üretim anlamında dünyada lider olarak anılıyor.

Lorima, UTL Skiper Lorima, UTL Skiper

5000 metrekare kapalı fabrikada üretim yapan Lorima, başta karbon direkler olmak üzere; karbon bumbalar ve çok gövdeli yelkenliler için karbon crossbeam’ler (gövde bağlantı kirişleri) üretiyor.

groupama4 60'open

Yüksek performanslı ürünlerini, dünyaca ünlü yarış yelkenlilerinin direk ve bumba tercihi olarak kanıtlamış olan Lorima, Volvo Ocean Race’de Groupama 4, 60’ Open sınıfında Cheminees Poujoulat ve katamaran Maxi Banque Populaire gibi öne çıkan yelkenlilerde kullanıldı.
 
UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.