Satılık Tekneler

Long Island 78 Power
17.04.2018 Long Island 78 Power Fransız tersane JFA Yachts, 24 metrelik katamaran gövdeli motoryat yapımı için sipariş aldı ve kontrat imzaladı. Tersanenin Long Island serisinden bir model olan katamaranın ismi Long Island 78 Power

Long Island 78

Marc Lombard ile işbirliği neticesinde tasarlanan katamaran gövdeli motoryatın genişliği 11,17 metre. Su kesimi ise sadece 1,24 metre. Katamaran bu sayede sığ sularda rahatlıkla seyredebilecek.

Katamaranın gövdeleri alüminyumdan inşa edilecek. Tersanenin açıklamasına göre, üst binasında ise kompozit malzeme kullanılacak. Franck Darnet Design imzalı iç mekanda, meşe ve koyu renk ahşaplar tercih edilecek. 

Long Island 78.

Katamaranın misafir kapasitesi 10 kişi olarak tasarlandı. Bir misafir kamarasıyla birlikte, tekne sahibi süiti iskele gövdede yer alacak. Kalan 3 kamara ise sancak gövdede konumlanacak. 

Katamaranın ana güvertesinde salon, yemek bölümü, mutfak ve navigasyon bölümü düşünülmüş. Ana dümen istasyonunun konumu ise flybridge güvertesi.

Long Island 78..

Çift 500’er beygir güç üretebilen makinelerle donatılacak olan katamaran gövdeli motoryatın, maksimum süratinin 15 knot olacağı belirtildi. Konforlu seyir sürati ise 12 knot. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.