Satılık Tekneler

Lazzara’dan Yeni Express Cruiser
11/22/2019 Lazzara’dan Yeni Express Cruiser Lazzara, yeni LSY 95 ile ‘süratli cruiser’ sınıfına yeniden giriş yapmaya hazırlanıyor. 

Lazzara, LSY 95

Misafirleri gövde genişliğinde yüzme platformuyla karşılayan LSY 95 motoryat, 360 derecelik elektrikli yönü değişebilen oturma grubuyla ilk izlenimi sunuyor. Bahsi geçen oturma grubunun hemen arkasında, yüzme platformuna doğru dönük geniş güneşlenme minderleri yer alıyor. Bu kısmın hemen altında servis botu garajı konumlanıyor. Motoryatın baş üstünde ise, entegre sıcak su küveti ve güneşlenme minderleri var. 

Lazzara, LSY 95 Lazzara, LSY 95

Yaklaşık 50 metrekarelik alana sahip olan ana güvertesindeki salon kısmında, U şeklinde bir oturma grubu ve iki ayrı sehpa yer alıyor. Salon ve mutfak kısımları birbirinden, alt güverteye iniş sağlayan merdivenler ile ayrılmış. 

Lazzara, LSY 95
Lazzara, LSY 95 Lazzara, LSY 95

Motoryatın alt güvertesinde 5 kamaralı düzen mevcut. Tam genişlikteki master süit, çift lavabolu ebeveyn banyo ve giyinme bölümüne sahip. Tüm kamaraların ebeveyn banyosu var ve alt güvertede makine dairesi hariç, misafir yaşamına ayrılmış toplam alan yaklaşık 82 metrekare.

Lazzara, LSY 95 Lazzara, LSY 95

Motoryatın flybridge güvertesine iki ayrı merdiven erişim sağlıyor. Hard top tavan ile gölgelenmiş olan flybridge güvertesinde elektrikli açılabilen tente sistemi de mevcut. 

Lazzara, LSY 95

Yeni LSY 95, üç adet Volvo Penta IPS 1200 motorlarla donatılacak. Lazzara Yachts, bu modelinde 1350 beygirlik opsiyonu da alıcının tercihine sunuyor. LSY 95 standart motor donanımıyla 32 knot sürate erişebilecek. Daha güçlü opsiyonlarla maksimum sürati 42 knot.

 
www.lazzarayachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.