Satılık Tekneler

Konsept Süperyat Maharani
8/28/2018 Konsept Süperyat Maharani Vripack ve The New Yachts Company, 50 metrelik süperyat konsepti için güçlerini birleştirdi ve ortaya muazzam bir tasarım çıktı. Tasarımın ismi Maharani.

Maharani

Başta tekne sahibi güvertesi olmak üzere, tüm güvertelerde misafirlerin rahatı göz önünde tutularak özel alanlar oluşturulmuş.

Maharani.

50 metreden çok daha büyük yatlarda karşımıza çıkacak hacimde kapalı yaşam alanları, temelde bu fikre hizmet ediyor. 

Maharani..

Öte yandan iç mekan alanlarından fedakarlık edilerek tasarlanmış olan açık alanlar, misafirlerin denizle ilişkisini daha geniş bir çerçeveye koyuyor. 

Maharani...
Maharani,

The New Yachts Company kurucusu Barin Cardenas, yeni konseptleri hakkında şu cümleyi kuruyor; ''Eğer endüstrimiz daha genç tekne sahipleri odaklıysa, tekne sahibi tecrübesini onlara daha büyük ve daha pahalı yatlar inşa etmeden yaşatabilmeyi amaçladık.''

Maharani.,
Maharani,,

Hacim olarak 500 GT sınırının altında kalan süperyat konsepti Maharani, lüks iç mekan dekorasyonlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle tekne sahibi kamarasının bir ‘penthouse’ konseptinde tasarlanmış olması, ferahlık ve lüks anlamında adeta sınırları aşıyor. Süperyatın iç mekanında modern dekorasyon ve naturel tonlar öne çıkarak, sıcak bir atmosfer ortaya çıkarıyor.

Maharani-
Maharani--
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.