Satılık Tekneler

Konsept Süperyat : MY ROSWELL
09.05.2018 Konsept Süperyat : MY ROSWELL Dünya çapında farkedilecek bir süperyat tasarlama fikrinin meyvesi olan 65 metrelik MY ROSWELL konsepti, tamamen alüminyumdan inşa edilmek üzere tasarlandı.

MY ROSWELL

Çift dizel motorla desteklenen elektrik sistemine sahip MY ROSWELL, geniş yatay yüzeylerinde barındırdığı elektrik panelleriyle güç üretiyor. 

MY ROSWELL.

Askeri hayalet gemiler ve uçaklardan esinlenilen çizgilere sahip olan tasarımın, tamamen elektrik gücüyle çalışan donanımları, yansıma yapan gövde yüzeyleri ve keskin çizgileriyle radar ayak izlerini anlamak kolay olmayacak. Öte yandan limana girdiğinde de, MY ROSWELL’in geldiğini bilmeyen kalmayacak.

MY ROSWELL..

Ana güvertesinin baş tarafında yer alan geniş yüzme havuzu, MY ROSWELL’in dikkat çekici niteliklerinden biri. Bu kısımda aynı zamanda büyük bir salon ve yemek alanı da düşünülmüş. Bu güverte ana salona bağlanıyor ve ana salondan kıç güverteye ise sürgülü cam kapılardan geçiş yapılıyor.

MY ROSWELL... MY ROSWELL,

Süperyatın helikopter pistine sahip olan köprü güvertesi ise üst katta yer alıyor. Konsept yatın 12 kişilik misafir kapasitesi var. Mürettebat sayısı da yine 12 kişi.

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.