Satılık Tekneler

Konsept Süperyat : MSS 44
7/2/2021 Konsept Süperyat : MSS 44 MSS 44

İtalyan tasarım stüdyosu Studio Sculli, yeni konsept tasarımını tanıttı. Boyu 44,56 metre olan MSS 44 model isimli süperyat; explorer tipi estetiği, koyu gri gövdesi ve ampul burun yapısıyla dikkat çekiyor. 

MSS 44

Konsept süperyat MSS 44’ün misafir kapasitesi 10 kişi. İkisi VIP, ikisi çift kişilik olan misafir kamaralarına ek, teknenin tüm alanlarından ayrılmış tekne sahibi kamarasının kendine özel güvertesi var.

MSS 44 MSS 44

Tekne sahibi güvertesinin toplam alanı 140 metrekare. Bu alana güvertenin baş ve kıç tarafındaki teraslar, su masajı ve rahatlama bölümü ile giyinme odası ve ebeveyn banyosu dahil. Tekne sahibi kamarasının çevresi camlarla çevrili. 

MSS 44

Süperyatın servis botları ana güvertenin kıç tarafında taşınıyor. Tam 11 metreye kadar bot taşıyabilen bölümde özel vinçler mevcut. Bu kısıma aynı zamanda bir arazi aracı veya otomobil yüklenebiliyor. Servis botları suya indirildiğinde orta kısım yüzme havuzuna dönüştürülerek, her iki yandan açılan platformlar ile 170 metrekare alan sunan plaj kulübü ortaya çıkıyor. 

MSS 44

Süperyatın toplam mürettebat sayısı 12 kişi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.