Satılık Tekneler

Karver, Pontos İle Daha Güçlü
6/28/2018 Karver, Pontos İle Daha Güçlü Fransız yelken donanım ve teçhizat üreticisi Karver, yine aynı sektörde yer alan Pontos markasını bünyesine kattı. Geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen firma satışı ile Karver, yenilikçilik ve performans odağını genişletmiş oldu.

karver-pontos

Vinç donanımları piyasasında da pay edinmek isteyen dünyaca ünlü marka Karver’in bu atağı, yelkencilik sektöründe yankı uyandırdı. Episilik dişli sistemiyle tasarlanmış olan Pontos vinçleri, bundan sonra Karver güvencesiyle pazarda yer alacak. Otomatik yük algılama teknolojisine sahip olan Pontos vinçleri, ihtiyaç doğrultusuna göre pazardaki diğer vinçlere kıyasla, 3 kat daha kuvvetli veya 6 kat daha hızlı model seçenekleriyle fark yaratıyor. 

Birden fazla patentli teknolojiyi barındıran Pontos vinçleri, dünyaca ünlü yelkenci Loick Peyron başta olmak üzere dünyanın en zorlu yelken yarışlarından biri olarak kabul gören, Route du Rhum yarışında start edecek 15 teknede tercih edildi. Elektrik vinç sistemine ihtiyaç duymadan, çok daha az eforla, çok daha hızlı tramola, kavança, yelken basma ve sarma işlemlerini yapmaya olanak sağlayan Pontos vinçleri, Karver markasının güvencesiyle ilk defa önümüzdeki Kasım ayında Amsterdam Mets fuarında tanıtılacak.

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.