Satılık Tekneler

Johnson Yachts’dan 35 Metrelik Tasarım
11/2/2018 Johnson Yachts’dan 35 Metrelik Tasarım Tayvan menşeili tersane Johnson Yachts, 35,5 metrelik yeni amiral gemisi projesini açıkladı. Johnson 115 model isimli yeni süperyat projesi, FLIBS 2018 yat fuarında tanıtılacak.

Johnson 115

Yeni süperyat projesinin tasarımını Dixon Yacht Design firması gerçekleştirdi. Balta burun yapısı sayesinde, süperyatın baş tarafında daha fazla iç hacim sağlandı.

Johnson 115. Johnson 115..

Üç kat güverteye sahip olan süperyatın kıç tarafında 5,5 metrelik bir servis botunu saklayacak garaj mevcut. İsteğe göre yine kıç taraftaki yüzme platformunun üzerinde, ikinci bir servis botu taşınabiliyor. 

Johnson 115,

Johnson 115 süperyatın iç mekanını ise Design Unlimited firması tasarladı. Yumuşak ve doğal tonların hakim olduğu iç mekanda, hafif ahşap kaplamalar tercih edildi.

Johnson 115,, Johnson 115,.
Johnson 115.. Johnson 115,,

Süperyatta 6 kamaralı iç düzen standart olarak alıcıya sunuluyor. İsteğe göre, tekne sahibi kamarası ana güvertede olan 5 kamaralı düzen seçeneği de uygulanabiliyor. Tam genişlikte tasarlanan tekne sahibi kamarası, güvertenin baş tarafında konumlanan ebeveyn banyoya sahip.

Johnson 115,.

Ana güvertenin kalan alanı ise ana salon olarak düşünülmüş. Buna ek olarak, süperyatın üst güvertesinde kapalı bir salon daha yer alıyor. 

Johnson 115,,,
 
Fotoğraflar: Johnson Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.