Satılık Tekneler

İtalyan Powerboat Invictus 280 GT
11/27/2014 İtalyan Powerboat Invictus 280 GT, çekici olduğu kadar, çıkardığı sesler ve yenilikçi tasarımı ile piyasaya canlanma getirmesi bekleniyor.Yeni Invictus 280 GT, Ekim ayının sonunda İtalya’da bir grup basın mensubuna tanıtıldı. Bu sunumda yapılan testler ve denemeler, hem tasarımcı hem de firma açısından kendilerini tartmak açısından önemli bir vesile olmuştur. Invictus yenilmez bir meydan okuma ve yeni referans noktası olmak üzere doğdu.

İtalyan Powerboat Invictus 280 GT

Invictus 280 GT için ilk önemli öğe, ilk bakışta görüldüğü gibi tabii ki tasarımı. Uzman yat 'tasarımcısı' Christian Grande (Sessa, Sacs, vb.), Invictus 280 GT’yi de serinin ilk modeli olarak imzaladı.

Invictus 280 GT başarısına şans eseri demek kolay değil. Bu yeni yat denizcilik sektörünün en tecrübelileri tarafından desteklenen; sonsuz güzellik, güç, koruma ve güven, gelenek özelliklerinin hepsinin yeni sembolünü temsil ediyor. Invictus 280 GT, ünlü Christian Grande Design Works ofisi ile işbirliği sayesinde, benzersiz olağanüstü teknoloji bileşenlerini ve ayrıntılarda dikkat çekici tasarımı içinde barındırıyor. 

İtalyan Powerboat Invictus 280 GT İtalyan Powerboat Invictus 280 GT

Ters yay şekilli burnu, hem keskin hem de yekpare yapısı gövdenin her iki yanında kesintisiz olarak devam etmekte. Kabin pencereleri ve hava girişleri, dolu ve boş şekilleri arasında düzgün geçişler kullanılarak hazırlanmış, tam da Christian Grande’nin istediği şekilde basit çizgiler olarak yer almakta, aynı zamanda monolitik karakteri vurgulamaktadırlar. Seçilen ters yay farklı burun yapısı sayesinde, daha uzun su çizgisi elde edilerek sağlamlık ve iç mekanı büyüterek konfor arttırılmıştır.

İtalyan Powerboat Invictus 280 GT İtalyan Powerboat Invictus 280 GT

Yüzeyler, sanki mono blok bir mermerin oyulmasıyla tasarlanmış hissi veriyor ve her türlü zor koşula, denizin en kötü saldırganlığına dayanabileceğine inanıyorsunuz. Invictus her zaman her detayı ile de çok özenli.

280 GT’ye adım attığınızda büyük bir kıç platform sizi karşılıyor; motor gövdesi arka bölümde bir güneşlenme minderi ile kaplanarak büyük bir alan elde edilmiş. Merkezde konforlu dümenin karşısında yer alan L şekilli oturma grubu ve buzdolabı, dolapları ile mutfak yer alıyor.

İtalyan Powerboat Invictus 280 GT İtalyan Powerboat Invictus 280 GT

İçeriye girişinde yer aldığı köprü, geniş bir rüzgar koruyucu cam ile çevrilerek en son teknoloji dijital cihazlar koruma altına alınmış. Teknedeki hareketleri rahatlatmak ve tekne sahibinin farklı amaçlarda kullanabileceği geniş bir saklama alanı sağlamak için, sol tarafta küpeşte optimize edilmiş. Ön bölümde ise yay bölgesi güneşlenmeye ayrılmış, yeteri kadar büyük ve rahat kullanım için tasarlanmış.

İtalyan Powerboat Invictus 280 GT

Yeni Invictus 280 GT 8,90 metre uzunluğunda, genişliği ise 2,84 metre. Motor olarak 38 knot maksimum hıza ulaşabilen Volvo 5.7 V8 kullanılmış. 280 GT büyük bir kabin, banyo ve mutfağı ile sekiz deniz severe ev sahipliği yapabiliyor. Şu anda piyasaya dört renk seçeneği ile sunulan Invictus 280 GT’nin standart renkleri, narin “Vanilya Beyazı”, saldırgan “Hücum Grisi”, seçkin “Koyu ahşap” ve klasik “Hususi Beyaz” . Yeni Invictus 280 GT diğer tüm teknelerde olduğu gibi aksesuarlar ve cihazlar ile kişiselleştirilebiliyor.
 
 
http://www.invictusyacht.com/


 

 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.