Satılık Tekneler

ISA Yachts, 100 Metrelik Konsept Crossbow'u Satın Aldı
3/24/2019 ISA Yachts, 100 Metrelik Konsept Crossbow'u Satın Aldı Hydro Tec’in şimdiye kadar ortaya çıkardığı en büyük tasarım olan 100 metrelik Crossbow konsepti, ISA Yachts tarafından alındı. ISA Yachts’ın Sport Coupe serisine dahil olan süperyat, serinin amiral gemisi olacak.

Crossbow

Gövdesi ve üst binası alüminyumdan inşa edilmek üzere tasarlanan konsept süperyat, boyuna göre oldukça dar; 12,5 metrelik gövde genişliğine sahip. Bu sayede daha verimli ve daha süratli bir süperyat olan Crossbow, tasarım itibariyle de oldukça sportif ve estetik bir görünüm ortaya koyuyor.

Crossbow

Sadece 3,5 metre olan su kesimi sayesinde, çok daha küçük motoryatların seyredebileceği sığ sahillere girebilme olanağı sunan Crossbow’un, süratli seyirlere uygun olarak tasarlanmış güverteleri dikkat çekiyor. Önemli ölçüde rüzgar koruması sağlayan açık güvertelerine ek olarak, demirdeyken parti ve güneşlenme alanlarına dönüşebilen geniş başüstü alanı ilk bakışta göze çarpıyor.

Crossbow

100 metre boyuna rağmen, Crossbow 25 knot sürate erişebilecek bir tasarım. Verimli ve sürate uygun gövde yapısının ötesinde, bu sürat çift MTU 16V 4000 M93L motorlarla sağlanıyor.

Crossbow

Çok sayıda su sporları oyuncağıyla birlikte jetski’ler ve iki adet 9,5 metrelik servis botu taşıyabilen garajı, Crossbow’un öne çıkan unsurlarının başında geliyor. Aslında helikopter pisti olarak tasarlanan başüstü ve helikopter hangarıyla birlikte, 135 metre karelik beach club’ı Crossbow’un nefes kesen özellikleri arasında.

Konsept süperyat Crossbow’da, 16 kişilik misafir kapasitesi var. Toplam mürettebat sayısı ise 32 kişi. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.