Satılık Tekneler

Intrepid 407 Panacea
11/15/2018 Intrepid 407 Panacea Intrepid’in yeni 40 feet’lik orta konsol modeli 70 knot üzeri süratlere erişebiliyor. Çok yönlülüğüyle piyasada adından söz ettiren model, yaklaşık 5 metrekarelik güverte alanı sunuyor.

Intrepid 407 Panacea

Yeni Intrepid 407 Panacea, kıç tarafından katlanarak açılan lounge’u ve tam 9 kişinin sığabileceği başüstü alanıyla aile gezileri için mükemmel bir seçenek. Denize girmek veya dalış yapmak gibi aktiviteler için özel olarak tasarlanan merdivenli borda kapısı, önemli niteliklerin arasında. Elektrikli sırt dayamasına sahip güneşlenme minderleri, lavabo, barbekü, buz dolabı ve dümen istasyonunda konumlanan soğutucu, teknenin dikkat çekici diğer özellikleri. 

Intrepid’in imza niteliğindeki yekpare dümen camı bu modelde de ilk bakışta göze çarpıyor. Teknenin dümen koltuklarının ergonomisi ve ayarlanabilir özellikleri de ayrıca öne çıkıyor. 

Intrepid 407 Panacea.

Kuvvetli gövde yapısı, Intrepid markasının belki de en önemli niteliği. Reçine infüzyon fiberglass gövdesinin iç katmanında, PVC foam kullanılıyor. Gövdenin yüksek baskıya mağruz kalan kısımları özel hazırlanmış liflerle kuvvetlendiriliyor. 

Intrepid 407 Panacea alıcıları, ihtiyaçlarına göre üç veya iki motorlu güç donanımına yönlendiriliyor. Üçlü Yamaha F300 dört zamanlı motor seçeneğiyle 407 Panacea, 52 knot sürat yapabiliyor. Çift 627’şer beygirlik Seven Marine kıçtan takmalarla ise tekne, 70 knot’ın üzerine rahatlıkla çıkabiliyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.