Satılık Tekneler

İlk Columbus Atlantique 37m Satıldı!
10/17/2023 İlk Columbus Atlantique 37m Satıldı! Palumbo Superyachts’ın markalarından Columbus Yachts, Atlantique 37 tipi süperyatının ilk gövdesini sattığını açıkladı. Süperyatın 2025’te sahibine teslim edileceği öğrenildi. 

Atlantique 37

Tamamen alüminyumdan inşa edilecek olan süperyat, Palumbo’nun Savona tersanesinde yapılacak. Yaklaşık 30 dönümlük bir tesis olan Savona’da, hali hazırda Crossover 42 tipi süperyatın yapımı devam ediyor. 

Atlantique 37

Columbus Atlantique 37’nin iç mekanları Hot Lab stüdyosu tarafından tasarlandı. Mimarisi ise tamamen Palumbo Superyachts ürünü. Sportif hatlara sahip olan tasarımın hacmi 330 GT. 

Atlantique 37

Süperyatın tekne sahibi kamarası ana güvertenin baş tarafında konumlandırılmış. Toplam 4 adet çift kişilik misafir kamarası ise alt güvertede. İki ayrı yemek bölümüne sahip olan süperyatın, her iki yemek bölümünde de 10 kişilik konuk grubunu ağırlayabilecek sandalye sayısı var. 

Atlantique 37

Süperyatın dikkat çeken özellikleri arasında iki ayrı servis botu garajı var. Kıç tarafta geniş ve cam duvarlı yüzme havuzu karşımıza çıkıyor. Çift MAN makineyle donatılacak olan süperyatın, 22 knot sürate erişmesi bekleniyor.

Atlantique 37

www.palumbosuperyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.