Satılık Tekneler

İlk 38m Maori M125 Suya İndi
6/29/2022 İlk 38m Maori M125 Suya İndi

Maori M125

Maori Yachts
’ın 38,2 metrelik M125 yatı suya indirildi. Tersanenin Olbia, İtalya’daki tesislerinde gerçekleşen törenle suya indirilen motoryat, optimize edilmiş dış yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. 

Maori M125

Butik üretim bir yat olarak nitelendirilen M125, tersanenin eski bir müşterisinin siparişi üzerine inşa edildi. Studio Architettura Marco Ciampa ve NavalHEAD işbirliğiyle ortaya çıkarılan tasarım, geniş yapısı sayesinde 367 GT hacim sunuyor.

Maori M125

Kıç tarafında kısa sayılabilecek bir güneş güvertesi mevcut. Bu sayede plaj kulübünün güneşlenme alanı çok geniş. Güneş güvertesinin gölgeliği, ana salonun girişinde gölge bir alan sağlıyor ve bu sayede hemen o kısımda gölgelenmiş yemek bölümü karşımıza çıkıyor.

Maori M125 Maori M125
Maori M125 Maori M125

Tasarımcı Studio Architettura Marco Ciampa, ön güvertede tasarladığı geniş yaşam alanında C-şeklinde oturma grubu yerleştirmiş. Motoryatta toplamda 5 misafir kamarasında 10 kişilik kapasite mevcut. Toplam mürettebat sayısı 7 kişiyle sınırlandırılmış. 

Maori M125

Özel tasarım ampul burun yapısı daha verimli seyir imkanı sağlarken, yüzde 15’e varan yakıt tasarrufu ortaya koyuyor.

Maori M125 Maori M125

Hafif kompozit malzemeden üretilen gövdesi sayesinde, üretim aşamasında da daha az emisyon salgılanarak emsallerine kıyasla daha çevre dostu bir proje olarak dikkat çekiyor. 

Maori M125 Maori M125

maoriyacht.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.