Satılık Tekneler

İki Adet 29 Metrelik Sanlorenzo Satıldı
11/25/2019 İki Adet 29 Metrelik Sanlorenzo Satıldı Sanlorenzo, yapımına yeni başlanacak olan iki adet 29 metre boyundaki SD96 tipi motoryatı, Asya’ya sattığını açıkladı.

SD96

Hong Kong ve Singapur’daki müşterilere satışı gerçekleşen motoryatların, 2021’in başında teslim edilmesi planlanıyor. 

Sanlorenzo’nun Cannes Yachting Festival’da, geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı SD96 motoryat, Zuccon International Project tarafından tasarlandı. Hong Kong’daki müşteriye satılan SD96’nın iç mekan tasarımını ise Patricia Urquiola yaptı. Singapur’a gidecek olan yatın iç tasarımcısı ise henüz açıklanmadı. 

SD96

Sanlorenzo’nun yarı-deplasman serisi SD’nin giriş modeli olarak piyasaya sunulan SD96, üç kat güverteye sahip ve keskin profil sunan bir motoryat. Dikey burun yapısıyla dikkat çeken tasarım, önceki 29 metrelik SD92’nin yerine geliştirildi. SD92, 2007 senesinde piyasaya çıkmış ve günümüze kadar 27 adet satılmıştı. 

SD96

Yeni SD96 motoryat, 1800 deniz mili menzil sunacak. Seyir sürati 15 knot olacak olan motoryatın, maksimum sürati 20 knot. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.