Satılık Tekneler

''Icon 64 Mission'' Monaco’da
9/28/2023 ''Icon 64 Mission'' Monaco’da Icon Yachts’ın en yeni tasarımı MissionMonaco Yacht Show’da tanıtılıyor. Hollandalı tersanenin Bernd Weel Design imzası taşıyan 64 metrelik expedition süperyatı, akıllara durgunluk veren garajıyla dikkat çekiyor.

Mission

Konsept tasarım olan Mission; 6 servis botu, 3 kişilik denizaltı ve Airbus H130 tipi helikopter taşıyabiliyor. Yenilikçi bir konsept olan Mission, özel kiralamalar veya araştırma seyirleri için çok yönlü kullanılabilir şekilde tasarlanmış. Gövdenin merkezinde yer alan altıgen konteyner alanları sayesinde bilimsel araştırma gereçleri, su sporları oyuncakları veya dalış ekipmanları gibi yüklemesi zor donanımları, konteyner vasıtasıyla kolayca süperyata yükleme ve taşıma imkanı sağlıyor. Bu alanlar, isteğe göre fazladan servis teknesi taşımak için de kullanılabiliyor.

Mission

Hacmi 1800 GT olan explorer tipi konsept süperyat Mission, alıcının ihtiyacına göre 12 veya 18 kişilik misafir kapasitesiyle inşa edilebilecek. Süperyatta 18 kişilik mürettebatın görev yapacağı öngörülüyor. Mission’ın, 12 knot seyir süratiyle 6 bin deniz mili menzili olacağı hesaplanıyor. 

iconyachts.eu


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.