Satılık Tekneler

Hylas M58
30.05.2018 Hylas M58 Zurn Yacht Design ve Hylas Yachts, Hylas M58 projesini hayata geçirmek için güçlerini birleştirdi. Sedan ve flybridge olarak iki farklı versiyon halinde tasarlanan motoryat, Taiwanlı üreticinin ikinci modeli olacak. 

Hylas M58

Aslında 58 feet bir motoryat olan M58, açılabilen yüzme platformu devreye girdiğinde 64,7 feet olarak ölçülüyor. Vinilester reçineden inşa edilen gövdesi, daha çok planing tipinde. 

Hylas M58.

Yeni M58’in alt güvertesinde üç kamara yer alıyor. Öte yandan, sedan versiyonunun güneş güvertesinde güneşlenme minderleri ve müzik sistemi bulunuyor. Flybridge versiyonda ise, üst güvertede ikinci dümen istasyonu ve büyük bimini var.

Hylas M58. Hylas M58..
Hylas M58, Hylas M58,,

Standart olarak 725’er beygir güç üretebilen Volvo Penta D-11 motorlarla donatılacak olan M58’in maksimum sürati 27, seyir sürati ise 23 knot. Tersane, opsiyonel olarak 1000’er beygirlik motor seçeneğini de alıcılara sunuyor. Motoryatın 2019’un ikinci yarısında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Beklenen başlangıç fiyatı ise 2 milyon ABD doları.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.