Satılık Tekneler

Horizon FD102’nin Üçüncü Gövdesi Florida’ya Teslim!
2/9/2021 Horizon FD102’nin Üçüncü Gövdesi Florida’ya Teslim! Horizon’ın FD102 modeli motoryatlarının üçüncü gövdesi Florida’ya teslim edildi. Untethered adı verilen motoryat, 32,75 metre boyunda. Motoryatın mühendisliği Horizon Yachts tarafından yapılırken, dış tasarımını Cor D. Rover Design gerçekleştirdi.

Untethered-Horizon

Tecrübeli bir yatçı olan Amerikalı sahibi, yeni motoryatı Untethered’ın tasarım ve yapım aşamalarında yer aldı. Standart tasarıma ek olarak 86 değişiklik sunan sahibi, bu şekilde Untethered’ı FD102 serisinde adeta özel tasarım bir yat olarak teslim aldı. Motoryatın başlıca farklılıkları arasında, su soğutmalı Magnus güç ünitesi ve ısıtmalı Tilse kaptan köşkü camları geliyor. 

Untethered-Horizon

Motoryatta 4 adet misafir kamarası bulunuyor. Tekne sahibi kamarası ana güvertede konumlandırılıken, köprü güvertesi skylounge özelliğinde. Güverteye hem içeriden hem dışarıdan merdivenle ulaşılabiliyor. Başüstü güvertesinde de geniş Jakuzzi ve rahat oturma alanı mevcut.

Untethered-Horizon

Untethered, çift Caterpillar C32 Acert dizel makinelerle güçlendirilmiş. Kombine olarak 3200 beygir güce sahip ve maksimum sürat verisi 21,4 knot.

Untethered-Horizon
 
Fotoğraflar: Horizon Yachts

www.horizonyacht.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.

carpoint