Satılık Tekneler

Holterman X-treme X-105
4/6/2020 Holterman X-treme X-105 Holterman X-treme X-105

Hollandalı tersane Holterman, devrim niteliğindeki en yeni tasarımını paylaştı. 32 metre boyundaki proje, çelik ve alüminyumdan inşa edilecek. 

Holterman X-treme X-105 Holterman X-treme X-105
Holterman X-treme X-105

Muazzam alanlar sunan plaj kulübü başta olmak üzere, geniş açık hava yaşam alanları ve devrim niteliği taşıyan çarpıcı tasarımıyla öne çıkan yeni X-105 motoryat, gelişmiş teknik donanımlara sahip. ‘Wet launch’ sistemiyle donatılmak üzere tasarlanan motoryat, bu sistem sayesinde, 10 metreye kadar servis teknesini çabuk ve konforlu  bir şekilde suya indirebiliyor. 

Holterman X-treme X-105
Holterman X-treme X-105 Holterman X-treme X-105

Öte yandan, gövdenin orta kısmında her iki tarafa katlanarak açılan kapaklarıyla garaj bölümü yer alıyor. Bu kısımda çok sayıda su sporları oyuncağı taşınabilirken ek olarak 3,5 metrelik servis botu da saklanabiliyor.

Holterman X-treme X-105 Holterman X-treme X-105

Açık güvertesi, adeta bir açık plan motoryat hissiyle kapalı alana engelsiz bir biçimde bağlanmış. Bu katta tekne sahibi güvertesi de ayrıca yer alıyor. Alt güvertede ise, dört adet çift kişilik konuk kamarası ve her kamaranın ebeveyn banyosu bulunuyor. 

Holterman X-treme X-105 Holterman X-treme X-105

Holterman, yeni X-treme X-105 projesinde, çift Volvo 750 beygirlik endüstriyel seviye motor tercih etmiş. Motoryat, bu motorlar sayesinde 15 knot sürate erişebilecek.

 
x-tremeyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.