Satılık Tekneler

Hawk Yachts’dan 68 Metrelik Konsept
10/15/2018 Hawk Yachts’dan 68 Metrelik Konsept Expedition tipi motoryatlarda çok tecrübeli olan Hawk Yachts, en yeni tasarımını paylaştı. Yeni konseptin boyu 68 metre.

Hawk Ranger

Dört mevsim charter edilebilmek üzere tasarlanan explorer konsepti, tasarımcı tarafından ''yatırım fırsatları sunan bir seçenek'' olarak sunuluyor. Tasarımcı yeni konseptin oldukça karlı bir girişim olacağının altını çiziyor.

52 haftalık charter sezonuna sahip olacağı belirtilen konsept motoryatın, yapım sürecinin yönetimi ve üstün servis hizmetleri sayesinde, maliyetlerinin dramatik bir seviyede düşürülebileceği açıklanıyor. Hawk Yachts CEO’su Matthias Boss; ''Bu yaklaşım, motoryatın sahiplerine oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor. Artık en zenginler bile, yılın 45 haftası limanda yatan bir motoryata sahip olmak istemiyor.'' dedi.

Hawk Ranger.

İsmi Hawk Ranger olan yeni konsept, 12 kişilik misafir kapasitesine sahip. Maksimum sürati 17 knot olan motoryat, 12 knot süratle 6500 deniz mili menzil sunuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.