Satılık Tekneler

Hatteras ve Carolina Custom Towers Ortaklığı
6/4/2018 Hatteras ve Carolina Custom Towers Ortaklığı Hatteras Yachts, motoryatlarının üretimi için Carolina Custom Towers ile ortaklık başlattı. Hatteras’ın lüks sportif balıkçı motoryatları, artık Carolina Custom Towers’ın tesislerinde inşa edilecek. Bu ortaklık neticesinde, alıcının ihtiyacına göre daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunulabilecek.

Hatteras ve Carolina Custom Towers Ortaklığı

Kuzey Carolina eyaletinde yer alan Hatteras Yachts, bu ortaklık ile daha verimli üretim ve satış gerçekleştireceğine inanıyor. Hatteras’ın ana merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan Carolina Custom Towers tersanesi, Hatteras’ın tüm yeni modellerinin üretimini üstlendi. Tam 25 senedir sektörde yer alan ve özellikle sportif balıkçı yatları üretiminde uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet veren firma, Hatteras’ın model yelpazesini hayata geçirirken yabancılık çekmeyecek. Hatteras Yachts CEO’su Wade Watson, Towers’ın, kendilerinin sportif balıkçı serisi üretimi için ne kadar uygun bir ortak olduğunu şu sözlerle açıkladı; ''Towers, yıllardır piyasaya sunduğumuz sportif balıkçı modellerinin, stili ve kalitesi alanlarında bize çok yardımcı olacak. Bu yeni üretim ortaklığı ile, müşterilerimize Carolina kalitesini daha belirgin biçimde sunacağız ve Hatteras farkını daha fazla kişiselleştirme seçeneğiyle karşılarına çıkaracağız.''
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.