Satılık Tekneler

Hasip Gençer Swan Cup’da Zafere Ulaştı
9/17/2018 Hasip Gençer Swan Cup’da Zafere Ulaştı
Solte isimli Swan 53 teknesiyle katıldığı ve Türk ekibiyle mücadele ettiği ​Rolex Swan Cup 2018’de Hasip Gençer zafere ulaştı.

​Rolex Swan Cup 2018

Yacht Club Costa Smeralda ev sahipliğinde, Porto Cervo, İtalya’da gerçekleşen Rolex Swan Cup 2018’de Grand Prix sınıfında mücadele eden Solte ekibi, beş yarışın üçünü kazanıp her yarışta da podyumda yer alarak birinci oldu. 

​Rolex Swan Cup 2018.  Swan Cup’da ilk kez yarışan Hasip Gençer ve ekibi, regattanın ilk yarışını üçüncü sırada tamamladı. Ardından gelen üç yarışta da birinci olan Solte, domine ettiği yarış haftasının son yarışını da ikinci sırada tamamlayarak en yakın rakibi, diğer bir Swan 53 Crilia’nın 2 puan önünde zaferi kazandı.  
Solte’nin yarıştığı Grand Prix sınıfında 22 tekne mücadele verdi. Rolex Swan Cup 2018’de toplam 6 ayrı yer aldı. 17 farklı ülkeden 110 teknenin katılığı yarış haftası, Rolex sponsorluğunda gerçekleşen 20. Swan Cup olarak tarihe geçti. Avrupa’nın en önemli yat kulüplerinden biri olan YCCS’in, ünlü Piazza Azzurra alanında gerçekleşen ödül töreninde sınıf birincileri ödüllerini aldı. Ödül töreninde konuşan Hasip Gençer kısaca şunları söyledi; ''Bu önemli yarış organizasyonunda ilk defa yer alıyoruz. Tüm hafta boyunca tutarlı bir performans sergilemeye gayret ettik ve sonuçlarımız da istediğimiz gibi tutarlı oldu. Aldığımız neticeden son derece mutluyuz.''

​Rolex Swan Cup 2018.. ​Rolex Swan Cup 2018,
​Rolex Swan Cup 2018,. ​Rolex Swan Cup 2018...

Rolex Swan Cup’ın 21. Versiyonu Eylül 2020’de gerçekleştirilecek.

Yarışın sonuçları için TIKLAYINIZ..

Fotoğraflar : Carlo Borlenghi, Stefano GattiniYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.