Satılık Tekneler

Gizemli Süperyat ‘Shu’ Teslimata Hazır
30.05.2018 Gizemli Süperyat ‘Shu’ Teslimata Hazır
Lürssen’in geçen yılın sonunda suya indirdiği ve tüm detaylarını sır gibi sakladığı süperyat projesi ‘Shu’nun teslimata hazır olduğu, tersane tarafından açıklandı.

Süperyat ‘Shu’

Tam boyunun 136 metre olduğu öğrenilen çiçeği burnunda süperyatın, tüm deniz testlerini başarıyla tamamladığı ve önümüzdeki sonbaharda sahibine teslim edileceği bildirildi.

Süperyat ‘Shu’.

Alman tersanenin yaptığı açıklamalara göre süperyat Shu, tecrübeli bir tekne sahibi için özel olarak inşa edildi. Dünyaca ünlü tasarımcı Espen Oeino ile işbirliği neticesinde ortaya çıkarılan tasarımın iç mekanını ise, Mark Berryman tasarladı. Projenin operasyon yöneticisi ve tekne sahibinin temsilcisi görevini ise, Imperial firması üstlendi.

Süperyat ‘Shu’..

Devasa hacimler sunan süperyat Shu; 20,5 metre genişliğe sahip. İki ayrı helikopter pisti bulunan yatın pistlerinden biri 18, diğeri 14 metre çapında. Bu boyutlar, en büyük sivil havacılık helikopteri modellerinin iniş-kalkış yapabileceği anlamına geliyor. 

Süperyat ‘Shu’,


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.