Satılık Tekneler

Geleceğin Konsepti: Futur-e
8/21/2021 Geleceğin Konsepti: Futur-e Geleceğin Konsepti Futur-e

Centrostiledesign, yeni konseptini tanıttı. Deniz, hava ve otomobil endüstrilerini sembolize eden bir tasarım olan Futur-e, dalgaların üzerinden uçacak şekilde geliştirildi. 

Geleceğin Konsepti Futur-e

4 adet açılır kapanır kanada sahip olan konsept tasarım Futur-e, elektrik motorları ile birlikte maksimum konforu minimum güç ihtiyacıyla birlikte sunuyor.

Geleceğin Konsepti Futur-e

Yenilikçi bir konsept olan Futur-e, otomobil endüstrisinde kullanılan en gelişmiş üretim teknolojisiyle üretilmek üzere tasarlandı. Sahip olduğu kanat sistemi sayesinde, su üzerinde minimum sürtünme kuvvetine maruz kalarak sıfır emisyon, sessiz seyir ve 30 knot’a varan süratlere imkan sağlıyor. 

Geleceğin Konsepti Futur-e Geleceğin Konsepti Futur-e
Geleceğin Konsepti Futur-e Geleceğin Konsepti Futur-e

Tamamen geri dönüştürülmüş karbon fiber malzemeden yapılmak üzere tasarlanan Futur-e, Formula 1 otomobillerinde kullanılan süspansiyon sistemine benzer kinematik sistem ile donatılmış. Bu sayede kanatların hareketi ve kontrolündeki verimlilik, mümkün olan en üst düzeye çıkarılmış. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.