Satılık Tekneler

Fountaine Pajot’dan Yeni 45 Katamaran
9/24/2018 Fountaine Pajot’dan Yeni 45 Katamaran

Fountaine Pajot, yeni 45 feet yelkenli katamaranını piyasaya sürdü.

Fountaine Pajot 45

Dünya genelinde sınıfında lider marka olarak kabul edilen Fountaine Pajot, kalın çizgileri ve beklentilerin çok ötesinde yaşam alanlarıyla dikkat çeken yeni modelini piyasaya sürdü. Yepyeni su hattı altı tasarımına sahip olan 45 feet’lik katamaran, önceki modellere kıyasla çok daha yüksek performansı garanti ediyor. İlk gövdesinin 2019 ortalarında suya ineceği açıklanan yeni model, şimdiden 11 sipariş aldı.

Ünlü tasarımcı Berret-Racoupeau’nun ekibi tarafından tasarlanan yeni Fountaine Pajot 45, geriye yatık burun yapıları ve enerjik hatlarıyla tasarım farkını ilk bakışta ortaya koyuyor. Yeni Fountaine Pajot 45’in dümen istasyonu da, sıfırdan bu model için özel olarak tasarlanmış. Yeni tasarım, daha yüksek manevra kabiliyeti sunarken uzun mesafeli seyirlerde konforu arttırıyor.

Fountaine Pajot 45.

Katamaranın geniş başüstü güneşlenme alanları ve ön güverte salon bölümü, yaşam alanlarının başlıcaları olarak karşımızda. Ek olarak yenilikçi elektrikli platforma sahip beach club’ı, katamaranın fark yaratan özelliklerinden.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDİĞER VİDEOLAR
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.